Styrelsen

Kontaktuppgifter:

Du är hjärtligt välkommen att kontakta oss i styrelsen om du har några funderingar, tips eller idéer. Allt är välkommet, stort som smått.

Ordförande: Martin Edofsson martin@edofsson.se

Sekreterare: Jenny Erixon jenny_erixon1@hotmail.com

Kassör: Helene Opperdoes helene.opperdoes@academedia.se

Ledamot: Pelle Kristensen per.kristensen@volvocars.com

Ledamot: Anna Karlsson lakrits2000@hotmail.com

Ledamot: Urban Johansson urban.ytterby.ror@hotmail.com

Suppleant: Jenny Erixon jenny_erixon1@hotmail.com

Suppleant: Stefan Johansson stefan@angegardebygg.se

Valberedningen:

Ordförande: Peter Hellman phellma2@hotmail.com

Ledamot: Martin Gustafsson m.gustafsson76@telia.com

Ledamot: Fredrik Herou fredrik.herou@telia.com

X