Kontakta oss

Du är hjärtligt välkommen att kontakta oss med dina funderingar och frågor! 
Vill du kontakta någon i styrelsen hittar du dessa uppgifter under ”Styrelse”.

Tveka inte att höra av dig till oss!

Landsväg – Torbjörn Sannerland 0705-691787, sannerland@gmail.com

MTB – Stefan Tilander Fred.perry1@hotmail.com

Triathlon – Mia och Martin Edofsson  triathlon@teamkungalv.se

Skidor – Stefan Johansson stefan@angegardebygg.se 0708-851888

Löpning – Harri Mourujärvi  harri.mourujarvi@surteakeri.se

Kläder – Anna-Lena Samuelsson anna_lena_samuelsson@hotmail.com  0705-973768

Sponsorer – Mats Cambert mats.cambert@hotmail.com 0705-185529

Cykelförbundet – Henrik Lundqvist henrik.lundqvist@renova.se

Triathlonförbundet – Mia och Martin Edofsson  triathlon@teamkungalv.se

Skidförbundet – Stefan Johansson stefan@angegardebygg.se

Fakturaadress:
Barbro Svensson / Team Kungälv IS, Jörlandavägen 12, 444 65 Jörlanda
barbro_jorlanda@hotmail.com
X